O nás

Ubytovanie a zážitky na jednom mieste

Vieš o tom, že väčšina dovolenkárov si vyberá svoj pobyt na základe lokality a možností trávenia voľného času v okolí hotela? Infinela je tu práve preto, aby bol výber tvojej najbližšej dovolenky čo najjednoduchší.

Vyskladáme ti dovolenku na mieru

Postaráme sa o tvoje ubytovanie aj výlety

Naši odborníci na cestovanie ti vždy ochotne poradia

Na jednom mieste nájdeš tipy na ubytovanie, nové zážitky aj tipy na výlety. Dozvieš sa zaujímavosti a užitočné informácie o lokalitách a atrakciách, ktoré na svojej dovolenke určite nesmieš vynechať!

Vyskladáme ti dovolenku na mieru

Vyskladaj si vysnívanú dovolenku podľa seba a naplánuj si aj zaujímavý program pre deti aj dospelých, pre turistov, milovníkov pamiatok či oddychu. Alebo to nechaj na nás. Naši skúsení odborníci na pobyty a zážitky ti pripravia personalizované odporúčania na dovolenku, vyberú ideálny hotel aj najlepší program - a to priamo na mieru! Každá dovolenka s Infinela ponúka totiž nekonečne veľa zážitkov! Spoznaj ich spolu s nami.

Chcem dovolenku na mieru

Infinela tím tvoria milovníci cestovania, ktorí využívajú svoje viac ako 13-ročné skúsenosti s prevádzkou úspešných e-commerce projektov na Slovensku aj v zahraničí. Za projektom a víziou Infinela stojí Zdenko Hoschek, ktorý v minulosti založil niekoľko popredných portálov so zameraním na cestovanie, ubytovanie aj gastro. Svoje bohaté skúsenosti a know-how sa rozhodol využiť v novom unikátnom projekte, ktorý opäť raz spríjemňuje ľuďom zážitok z cestovania a uľahčuje zdĺhavé plánovanie a vybavovanie dovolenky.

Na infinela nájdeš okrem stoviek tipov na výlety aj obľúbené hotely a penzióny!

Rekreačné poukazy

Na Infinela si bez problémov uplatníš všetky tipy rekreačných poukazov. Pre využitie rekreačného príspevku si stačí pri nástupe na pobyt vypýtať od zariadenia účtovný doklad s tvojim menom. Ten po návrate z dovolenky predložíš svojmu zamestnávateľovi. Na pobyte tak môžeš ušetriť až 55% - spolu až do výšky 275 eur za rok! Pre ďalšie informácie prosím kontaktuj priamo konkrétne zariadenie, kde ti ochotne podajú viac informácii.